Galerie

Roušky sluší všem!

25.3.2020 15:47

Fakt jsem se těšil, že vám sem s přicházejícím jarem budu dávat nejrůznější tipy z #kucharkastylumodernihomuze. Rozumějte, jak být za fešáka. Tu sako, tu klobouk nebo motýlek, suprově padnoucí džíny… A zase podraz! Jediný módní doplněk, který se dneska řeší, a skutečně nosí, je rouška, a je to dobře! A tak jsem se rozhodl udělat takový módní speciál, protože #rouskaslusivsem a navíc spojuje lidi!

Ale k jádru pudla – roušky dneska šijou lokální módní návrháři i návrhářky, i velké módní domy, ale takovou nepotřebujete, když budete mít štěstí, vyfasujete někde (i kdyby šila maminka) roušku černou, která se vám hodí ke všemu.
Já teda ke kravatě beru roušku bílou, klasickou a cítím se v ní skvěle! No řekněte, s jakým doplňkem se cítíte v bezpečí (pistole, kuš ani luk není doplněk!)? Jako bych měl výrazný klobouk nebo motýlka! Kamarádka Veronika Datlová mi navíc učila roušku v mých oblíbených barvách – červeno-modrý proužek, a to je děsně fešácká. A já vám něco řeknu, takhle výstředně většinou oblečený nechodím!

Moc se mi líbí ta naše lidová tvořivost. Taky vaše sociální sítě zaplavila ta vlna náhubků z nápaditých látek? ANO! Jde tu především o zdraví a ohleduplnost vůči ostatním, ale proč si to celý neudělat hezký. Nebo spíš hezčí! Pokud nemáte roušku, rozpárejte triko. Jednoduchý návod najdete u ODIVI. A když by se vám nechtělo ani toto, stejně to řešit musíte, protože se to prostě musí!, obvažte se šálou nebo šátkem, ideálně v několika vrstvách. A zase ladíte.

Chtěl jsem tu vážnou situaci trochu odlehčit, přiznávám. Cuká mi ruka, abych napsal něco ve smyslu, chraňte se a laďte, ale ne, bohatě stačí, když se budete chránit, pánové. Chránit ústa. Opatrujte se!