Lídrem TOP 09 v Karlovarském kraji je Lukáš Otys

26.2.2021
Lídrem TOP 09 v Karlovarském kraji je Lukáš Otys

Lídrem TOP 09 v Karlovarském kraji  je Lukáš Otys

 

Výkonný výbor TOP 09 schválil kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny. Lídrem TOP 09 v Karlovarském kraji se stal spolumajitel cukrárny, podnikatel a místopředseda TOP 09 Lukáš Otys. Na dalších místech kandidátky najdeme ředitele základní školy v Aši Petra Macha, ekonoma Igora Adamoviče, Karla Henycha nebo projektovou manažerku Kateřinu Maružánovou. TOP 09 bude kandidovat v koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL, TOP 09).

 

„V letošních volbách půjde o budoucnost nás, našich dětí a hlavně o opravu naší země, kterou bohužel vláda dokonale rozvrátila a decimuje absolutním nezvládnutím pandemie. Jako malý podnikatel na vlastní kůži pociťuji obrovské rozdíly mezi vládními sliby a tvrdou realitou.  Kabinet na svých tiskových konferencích vždy představuje “bombastickou“ pomoc živnostníkům a podnikatelům, která má se skutečnými činy společného jen pramálo,“ říká lídr TOP 09 Lukáš Otys.

 

Lukáš Otys je od konce roku 2019 místopředsedou TOP 09 a spolupodílel se na ekonomických opatřeních a doporučeních vládě v průběhu pandemické krize. Je také členem expertního AntiCovid týmu, složeného z odborníků koalice SPOLU (ODS, KDU-ČSL, TOP 09).

 

„Náš AntiCovid tým každý týden předkládá vládě doporučení z oblasti zdravotnické péče, školství, ekonomiky i podpory podnikatelů, což je má parketa. Navzdory tomu, že jsme už vládu donutili některá doporučení realizovat, stejně v jejím jednání převažuje diletantství, které budeme napravovat několik dalších let. Čeká nás sice hodně práce, ale jsem odhodlán za živnostníky, malé, střední podnikatele a narovnání podnikatelského prostředí bojovat do posledního dechu,“ dodává Otys.

 

 

Pořadí kandidátů za TOP 09

  1. Lukáš Otys, spolumajitel cukrárny, místopředseda TOP 09 a člen odborného Anticovid týmu SPOLU
  2. Petr Mach, ředitel základní školy v Aši
  3. Igor Adamovič, ekonom
  4. Karel Henych, regionální vedoucí týmu techniků likvidace
  5. Kateřina Maružánová, projektový manager

 

Karlovy Vary 26. února 2021     

 Petra Vaněk, krajská manažerka TOP 09 Karlovarský kraj